Uwaga - poszukiwani wolontariusze WOŚP

Trwa nabór wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zgłoszenia przyjmowane są do 6.12.2020 r. (niedziela).

Informacje o rekrutacji wolontariuszy:

1) Rekrutacja online - preferowana forma
Można także zarejestrować się samodzielnie na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

2) Rekrutacja w sztabie
Należy wypełnić ankietę wolontariusza i skan wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. należy wysłać zdjęcie zgodne z poniższymi wytycznymi:
Zdjęcie nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli i musi być w formacie.jpg. Przygotowując zdjęcie - wzorujemy się na zdjęciu legitymacyjnym: twarz musi być wyraźna, na pierwszym planie i łatwa do poznania.
Po zarejestrowaniu wolontariusza należy zgłosić się do sztabu i po oświadczenie, które należy podpisać i obić pieczątką szkoły/zakładu pracy i oddać z powrotem do sztabu, dopiero na tej podstawie zostanie wyrobiony identyfikator.

Zgłoszenia do: 6 grudnia 2020 r.

Ponadto w tym roku, podobnie jak poprzednio, wolontariusze wraz z opiekunami będą musieli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym w sztabie (online), o jego terminie poinformujemy po zamknięciu rekrutacji.

Najwygodniejszą formą kontaktu jest droga mailowa, wtedy nic nam nie umknie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Logo WOŚP