Kody Legimi czekają na czytelników!

Uzyskaj bezpłatny dostęp do największej platformy e-booków w Polsce! Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do zgłaszania się po bezpłatne kody do platformy Legimi.

Wadowicka Biblioteka Publiczna w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych wykupiła dostęp do platformy Legimi. Cześć kodów przekazała dla bibliotek z powiatu wadowickiego. Dzięki temu Biblioteka w Kalwarii Zebrzydowskiej może zaoferować czytelnikom bezpłatne kody do platformy Legimi.

Legimi to dostęp do ponad 50 tysięcy e-booków, w tym nowości i największych bestsellerów polskich i zagranicznych, które można czytać na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.

Aby otrzymać indywidualny kod należy być czytelnikiem Biblioteki, przyjść i zgłosić bibliotekarzowi chęć otrzymania bezpłatnego kodu.

Po otrzymaniu od bibliotekarza kodu należy:

  • wejść na stronę internetową pod adresem www.legimi.pl/rajska
  • wpisać otrzymany kod w okienku
  • założyć konto użytkownika i pobrać darmową aplikację, którą można zainstalować na dwóch niezależnych urządzeniach

E-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi: iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone, Windows 8 i 10 oraz na czytnikach e-booków InkBook i PocketBook. Natomiast nie ma możliwości korzystanie z e-booków za pomocą czytnika Kindle.

Pierwsza partia otrzymanych kodów przeznaczona jest do aktywacji już w STYCZNIU. Pobrany kod należy aktywować, jest ważny przez okres 1 miesiąca od dnia aktywacji. Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność.
Serdecznie zapraszamy po odbiór kodów.

Więcej o Legimi: https://www.youtube.com/watch?v=OENelPgvaiI