Setne urodziny !

Marianna Kołodziej mieszkanka Brodów obchodziła setne urodziny. Urodziła się 1 czerwca 1904 roku w Brodach... Marianna Kołodziej mieszkanka Brodów obchodziła setne urodziny. Urodziła się 1 czerwca 1904 roku w Brodach. Pani Marianna była nauczycielką. Ponad 50 lat uczyła dzieci z klas młodszych. Prowadziła bardzo aktywny tryb życia, szczególnie dbała o swoja kondycję fizyczną i umysłową. Do 97 roku życia prawie codziennie rozwiązywała krzyżówki. Jej mąż, który poległ w czasie II wojny światowej był oficerem Wojska Polskiego. Pani Anna Hebda, która opiekuje się Jubilatką, krewni, przyjaciele i znajomi wspominają niezwykłe umiejętności muzycznie i zdolności manualne solenizantki.
W dniu urodzin Pani Marianny Kołodziej proboszcz parafii w Brodach ojciec Ewaryst Tomala odprawił Mszę świętą w intencji zdrowia dla Jubilatki.
Życzenia i gratulacje solenizantce złożyli Burmistrz Miasta  Augustyn Ormanty, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Krawczyński, Kierownik USC Halina Sarapata, Dyrektor Zespołu Szkół Nr2 w Brodach Andrzej Pawlus oraz rodzina i przyjaciele.
(bs)