JUST PUMP IT 3

Piątego października już po raz trzeci Rada Młodzieży w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprosiła żądnych wrażeń rowerzystów na trzecią odsłonę zawodów z cyklu „Just Pump It”.

Zawody odbyły się na świeżo przebudowanym i zmodernizowanym pumptrack’u znajdującym się obok boiska „ORLIK” w Kalwarii Zebrzydowskiej. To już nie ten sam tor, bandy zostały powiększone, rollery przekopane dobudowana nowa linia. Wspaniała jesienna aura towarzyszyła zmaganiom najlepszych rowerzystów, a liczne grono kibiców zagwarantowało wyjątkową atmosferę. Dla uczestników organizatorzy zapewnili gorący napój oraz przekąskę.
Modernizacja pumptrack’u była możliwa dzięki grupie młodzieży, fascynatów rowerowego szaleństwa i środkom na modernizację przeznaczonym przez Burmistrza Miasta. Profesjonalny pomiar czasu podczas zawodów zagwarantowała firma Timing Days z Wrocławial. Wspaniałe nagrody ufundowały firmy rowerowy.com, mtb33.pl oraz hadronsport.com, a dzięki uprzejmości firmy mozartt.com oraz magazynu 43ride.com rozlosowane zostały plakaty z autografem Darrena Berrecloth'a profesjonalnego zawodnika kolarstwa górskiego.
Ogromne podziękowania za przygotowanie imprezy, a w szczególności toru, należą się grupie młodzieży, dla których ten typ sportu wyczynowego jest szczególnie bliski.
Wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości zapraszamy na pumptrack. Warto przygotować się do finału przyszłorocznej, już czwartej edycji zawodów „Just Pump It” w Kalwarii Zebrzydowskiej.

(fotografie: Szymon Kachnic, Maciej Malec)

FINALIŚĆI ZAWODÓW:
grupa dzieci:
I. Wesołowski Paweł
II. Sajdak Oskar
III. Gawron Mateusz

młodzież:
I. Nalepa Wojciech
II. Sarapata Piotr
III. Kaczmarczyk Klaudiusz

PRO:
I. Wincenciak Mikołaj
II. Nowak Marek
III. Czermak Wojciech

 

rm.kalwaria-zebrzydowska.pl