Turniej charytatywny - „Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic”

4-5 marca w Hali Sportowej przy ZS nr w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się dwudniowy Turniej, będzie m.in. Turniej Siatkówki, Piłki nożnej, licytacje i inne atrakcje. Turniej odbędzie się pod hasłem „Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic”. Ruszyły właśnie zapisy do udziału w Turnieju.

Przypomnijmy 21 października w Przytkowicach w budynku mieszkalnym wybuchł pożar, pomimo sprawnej akcji, drewnianej części budynku nie udało się uratować, spłonęło doszczętnie poddasze i jego wyposażenie. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

W ciągu kolejnych dni rodzina otrzymała wsparcie lokalnej społeczności, jednak potrzeby są ogromne, dlatego też zrodził się pomysł by rodzinie państwa Bednarz z Przytkowic pomoc organizując Turniej Charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na odbudowę zniszczonego budynku.

Turniej odbędzie się w Hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, teraz  ruszają zapisy do udziału w Turnieju siatkówki (drużyny mieszane 4 mężczyzn + 2 panie), odbędzie się w sobotę 4 marca początek od godz. 9:00, a dzień później Turnieju piłki nożnej halowej (1 + 5).

W czasie dwudniowego Turnieju zaplanowano sporo atrakcji, o których organizatorzy będą informowali na bieżąco tutaj link do wydarzenia - Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic - Turniej Charytatywny

Teraz ruszyły zapisy do udziału w Turnieju Charytatywnym „Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic”:

4 marca (sobota) - Turniej siatkówki drużyny mieszane, wpisowe 100 zł - w całości trafia na pomoc dla rodziny z Przytkowic. W zależności od zainteresowania max. 10 drużyn.

5 marca (niedziela) - Turniej piłki nożnej - wpisowe 200 zł - w całości trafia na pomoc dla rodziny z Przytkowic. W zależności od zainteresowania max. 24 drużyn.

Zgłoszenia na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Decyduje kolejność zgłoszeń - zapraszamy !

Organizatorem Turnieju Charytatywnego „Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic” jest Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, PKS św. Józef, GPS Kalwaria.

Turniej Charytatywny odbywa się w ramach Jubileuszu 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.