29 kwietnia pobiegniemy dla Adasia!

Rower będzie główną nagrodą w tegorocznej, trzeciej już edycji Charytatywnego Biegu Na Golgotę. Ale nie rower i inne nagrody w tym roku są najważniejsze. Najważniejszy jest malutki Adaś Studnicki, dla którego będziemy biegać po dróżkach. Zapraszamy biegaczy na trzecią edycję Charytatywnego Biegu Na Golgotę. Biegać można samemu, z psem albo maszerować z kijkami. Każda karta zgłoszenia bierze udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Wpisowe przekazujemy Adasiowi.

 

Znacie historię Adasia?

Nazywam się Adaś Studnicki

Urodziłem się 12 września 2016 i od samego początku zmagam się ze światem. Przyszedłem na świat z asocjacją wad wrodzonych. Już w drugą dobę mojego życia zostałem przewieziony do szpitala w Prokocimiu, a w trzecią przeszedłem zabieg wyłonienia kolostomii. Tuż po urodzeniu lekarze stwierdzili bowiem atrezję odbytu. Do tego doszły problemy z główką i rączkami. Okazało się, że mam zbyt mały obwód główki oraz urodziłem się bez kości promieniowej w prawej rączce oraz bez kciuków.

W szpitalu leżałem miesiąc i byłem oglądany przez wielu specjalistów, z których każdy dorzucał coś od siebie. Niedawno okazało się także, że mam problemy ze słyszeniem.

Z częścią problemów jakoś poradzą sobie polscy lekarze, a z częścią będę musiał żyć. Rączki będzie musiał mi naprawić Dr Dror Paley – słynny ortopeda z West Palm Beach na Florydzie. Zaplanował on 4 operacje z czego 2 pierwsze wycenił na 270 tysięcy dolarów. Niestety moich rodziców nie stać na taki wydatek. Dlatego zwracam się do Was o pomoc.

Pomyślałem sobie, że jeżeli znajdę 100 tysięcy osób, które zechcą mnie wspomóc symboliczną kwotą 2,70 USD wtedy się uda i będę mógł normalnie chwytać zabawki i ruszać prawą rączką jak inne dzieci. Mocno wierzę w to, że znajdzie się tylu dobrych ludzi.

Więcej na www.dla-adasia.pl

 

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tutaj.

ckstkalwaria.com

 

Bieg na Golgotę - plakat