Apel o utrzymanie porządku i czystości na terenie Naszej Gminy

W najbliższym czasie odbędzie się wiele uroczystości i imprez związanych z obchodami 400-lecia lokacji Miasta Kalwaria Zebrzydowska, na których spodziewamy się wielu gości. Bardzo serdecznie proszę o utrzymanie porządku i czystości na terenie naszej gminy.

 

Szanowni Mieszkańcy
Gminy Kalwaria Zebrzydowska

Pamiętajmy, że nasze otoczenie świadczy o nas. To od nas zależy, czy otaczające nas środowisko będzie zdrowe, przyjazne i piękne. Utrzymanie porządku wymaga zaangażowania nas wszystkich.

Wiemy, że zadbana i ukwiecona posesja poprawia wizerunek gminy, naszej małej ojczyzny, której jesteśmy gospodarzami. W miarę możliwości zadbajmy również o zieleń wokół posesji. Uczyńmy wszystko, aby Gmina Kalwaria Zebrzydowska była czysta, uporządkowana i stała się wzorem dla innych.

Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy codziennie dbają o swoje otoczenie.

 

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
dr hab. inż. Augustyn Ormanty