Kino plenerowe na zakończenie lata

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza 2 września (sobota) na seanse filmowe pod gwiazdami. Plenerowe projekcje, to wspaniała okazja do spotkania w gronie przyjaciół!

2 września 2017 r. start - godz. 20.00
stadion Kalwarianka (korty tenisowe)

Wstęp wolny!

Kino pod gwiazdami

20:00 – Agentka
Komedia, akcja; reż. Paul Feig; USA 2015; 120 min.

obsada: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy

Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA.

Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

22:10 – Marsjanin
Akcja, sci-fi; reż. Ridley Scott, USA 2015; 141 min.

obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig

"Marsjanin" to film, który po prostu wypada zobaczyć na dużym ekranie.To kino z prawdziwego zdarzenia - szyte na miarę XXI wieku.Opowieść o harcie ducha, potędze rozumu i ludzkiej solidarności. Tutaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy problem da się rozwiązać, a błąd – naprawić. Wystarczy tylko zacząć myśleć...

Gwiazdorska obsada, zapierający dech, przygodowy film sci-fi, zrealizowany przez legendarnego reżysera, Ridleya Scotta na podstawie bestsellerowej powieści.

 

Kino pod gwiazdami