Informacja o naborze na urzędników wyborczych

W związku z art. 191c §3 Kodeksu wyborczego (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do publicznej wiadomości informację o powołaniu z dniem 30 kwietnia 2018 r. w Gminie Kalwaria Zebrzydowska urzędnika wyborczego - Moniki Garbień.

Poniżej wykaz powołanych urzędników wyborczych w gminach na obszarze działania Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie.

Gmina

Imię i nazwisko

Powiat chrzanowski

Alwernia

Magdalena Bryk

Babice

Sebastian Jagiełło

Chrzanów

Bogusław Latawiec

Libiąż

Maria Kowalczyk

Trzebinia

Katarzyna Pokrzywa

Powiat krakowski

Czernichów

Tomasz Król

Igołomia-Wawrzeńczyce

Małgorzata Bis

Iwanowice

Katarzyna Polak

Jerzmanowice-Przeginia

Bogumił Trzop

Kocmyrzów-Luborzyca

Mieczysław Bętkowski

Krzeszowice

Agnieszka Krawczyk-Karoń

Liszki

Dorota Greggio

Michałowice

Elżbieta Chmiest

Mogilany

Małgorzata Zydroń

Skała

Renata Kaczmarczyk-Rusek

Skawina

Jolanta Kuszewski

Słomniki

Krzysztof Futoma

Sułoszowa

Przemysław Krupa

Świątniki Górne

Anna Sochacka

Wielka Wieś

Joanna Brożek

Zabierzów

Stanisław Kasprzyk

Zielonki

Kamil Domagała

Powiat miechowski

Charsznica

Renata Maroszek

Gołcza

Małgorzata Żarnowiecka

Kozłów

Mateusz Kantorowicz

Książ Wielki

Maksymilian Kocerba

Miechów

Krzysztof Gruś

Racławice

Jarosław Matias

Słaboszów

Anna Nowak

Powiat myślenicki

Dobczyce

Adam Pawlikowski

Lubień

Renata Hagno-Sobczyk

Myślenice

Danuta Grzesik

Pcim

Mariusz Sadłowski

Raciechowice

Iwona Filipowska

Siepraw

Magdalena Wszołek

Sułkowice

Kamil Kozieł

Tokarnia

Maksymilian Skóra

Wiśniowa

Zdzisław Mirek

Powiat olkuski

Bukowno

Paulina Parcz

Bolesław

Jacek Sierka

Klucze

Tomasz Kalembka

Olkusz

Mariola Sołtysik-Czarnota

Trzyciąż

Agnieszka Walnik

Wolbrom

Agnieszka Barczyk

Powiat oświęcimski

Brzeszcze

Katarzyna Kruk

Chełmek

Wioleta Brombosz

Kęty

Magdalena Stancel

Osiek

Sebastian Tokarczyk

Oświęcim gmina

Tomasz Najman

Oświęcim miasto

Zofia Garbiec

Polanka Wielka

Wioletta Bury

Przeciszów

Anna Gaweł

Zator

Tomasz Wnuk

Powiat proszowicki

Koniusza

Joanna Sendek

Koszyce

Agnieszka Błaszkiewicz

Nowe Brzesko

Monika Kaczka

Pałecznica

Robert Stecki

Proszowice

Magdalena Korta-Pepłowska

Radziemice

Zbigniew Wywiał

Powiat wadowicki

Andrychów

Monika Bryzek

Brzeźnica

Katarzyna Fryc-Ciemiera

Kalwaria Zebrzydowska

Monika Garbień

Lanckorona

Jarosław Kawiak

Mucharz

Maciej Szostak

Spytkowice

Grzegorz Dubiel

Stryszów

Sebastian Kameduła

Tomice

Teresa Biela

Wadowice

Karol Jurkowski

Wieprz

Andrzej Malaga

Powiat wielicki

Biskupice

Andrzej Klęsk

Gdów

Renata Gabryś

Kłaj

Katarzyna Dębowska

Niepołomice

Mariusz Kwiecień

Wieliczka

Michał Gołębiowski, Joanna Kosturkiewicz

 

Kraków

Robert Chmiel, Paulina Grabowska,

Bożena Kędzierska

 

 http://krakow.kbw.gov.pl/336_Wydarzenia/1/0/24294_Nabor_na_urzednikow_wyborczych