Dzień Rodziny w Przedszkolu w Podolanach

W sobotę 9.06.2018 r. w  Przedszkolu w Podolanach odbyła się uroczystość Dnia Rodziny. W tym dniu nie zabrakło również znamienitych gości: Pana Burmistrza  Augustyna Ormantego, Pani Dyrektor Stanisławy Czarniak, Pani Wicedyrektor Katarzyny Stołowskiej oraz Pani Wicedyrektor Grażyny Stawowy.

Dzieci z przedszkola pod przewodnictwem Pań Wychowawczyń przygotowały piękne przedstawienie dla swych kochanych Rodziców. Grupa Smerfy razem z grupą Krasnoludków przeniosła nas w zaczarowany świat bajek, w którym nie zabrakło rezolutnych krasnoludków podążających za Królewną Śnieżką, ślicznych żabek, Wilka i Czerwonego Kapturka.

Na koniec najstarsza grupa Zuchów zabrała nas do działu z zabawkami i ujawniła nam jak to naprawdę jest, kiedy dzieci niby przypadkiem gubią się podczas zakupów z rodzicami. Na koniec dla zebranych gości zatańczyli najprawdziwsi mariachi oraz piękne chicas.

Po części artystycznej nastąpił czas rozdania Rodzicom własnoręcznie wykonanych prezentów, po czym wspólnie spędzali czas podczas zabaw z animatorami. Ponadto każdy mógł spróbować słodkiej waty, jak również zamienić się, w co zechce malując twarz.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci Rodziców i samych dzieci, które z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się występów. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym  w pomoc przy organizacji oraz przebiegu uroczystości - dziękują Dyrekcja oraz Wychowawczynie z Przedszkola Publicznego w Podolanach