Kalwaria Zebrzydowska na trasie "Lata z radiem"

W piątkowe przedpołudnie na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycji „Lata z radiem” gościła Kalwaria Zebrzydowska. Mówiono o Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym oo. Bernardynów, było również o naszym mieście! Zachęcamy do jej wysłuchania - materiał "O jedynej takiej Kalwarii".

Zapraszamy do wysłuchania nagrań - Jedyna taka kalwaria

Audycja „Lato z Radiem”  to bez wątpienia najpopularniejsza wakacyjna audycja w polskim eterze i najbardziej rozpoznawalny sygnał w polskim eterze.

Tegoroczna sztandarowa letnia audycja radiowej Jedynki ma inną formułę niż dotychczas. Bez wielkiej trasy koncertowej, ale za to z obejmującą 63 miejscowości z trasą reporterską, wśród miejscowości dostrzeżonych przez Polskie Radio znalazła się też Kalwaria Zebrzydowska.

Audycję na antenie radiowej jedynki można słuchać od poniedziałku do  soboty, od 9.00 do 12.00, można  wysłuchać przebojową muzykę, uczestniczyć w konkursach z nagrodami, ale też wziąć udział w akcji na rzecz kliniki Budzik: „Lato z Radiem budzi ludzi”.

Sympatycy „Lata z Radiem” tegoroczne wakacje spędzą w gronie dobrze sobie znanych prowadzących. W gronie tym znajdą się: Sława Bieńczycka, Roman Czejarek, Monika Tarka, Robert Kilen i Małgorzata Raducha.