Zachęcamy do głosowania na Renatę Biela - nauczyciel na medal

Miło mi poinformować, że pani Renata Biela – nauczyciel ZS nr 1 im Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej została nominowana do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie małopolskim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanym przez „Dziennik Polski” i „Gazetę Krakowską” pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Kalwarii o oddawanie głosów na naszą Kandydatkę. Możecie to Państwo uczynić: - wysyłając SMS na nr 72355, wpisując indywidualny kod KNW.184.

Pani Renata Biela jest długoletnim i cenionym pedagogiem wśród uczniów, ich rodziców, a także w środowisku lokalnym. Osobą bardzo aktywną w pracy zawodowej i społecznej. Jej wychowankowie osiągają liczne sukcesy. Zachęca i motywuje dzieci do szerokiej działalności i zaangażowania w życie nie tylko szkolnej, ale i lokalnej społeczności.

Nominacja pani Renaty Bieli jest dowodem sympatii i uznania dla jej pracy. Podziękowaniem za poświęcenie i trud włożony w edukację naszych dzieci, kształtowanie ich osobowości, a także rozwijanie talentów i pasji.