"Kochać i żyć" - spotkanie z poezją Stanisława Czeremugi

W piątek, 15 lutego 2019 r. o godz. 16.00 zapraszamy do Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie lokalnego poety Pana Stanisława Czeremugi.

Stanisław Czeremuga, mieszkaniec Zarzyc Wielkich, wydał dotychczas pięć tomików poezji: „Wołam ciszą”, „Wiatr miłości”, „Razem przez życie’, „Kochać i żyć” oraz  „Dogonić czas”.  Wiersze publikuje także w Internecie na portalu poetyckim i swoim blogu.

Zawodowo związany z budownictwem, literaturą i muzyką interesował się od zawsze. Na dobre poezją zajął się kilka lat temu, ta pasja stała się antidotum na  pośpiech i stresy codzienności.

Na spotkaniu zaprezentuje Państwu wybrane wiersze, także o Kalwarii oraz własne wideoklipy.

Zainteresowani będą mieli okazję zakupić tomik wierszy Autora.
Serdecznie zapraszamy!

 

Stanisław Czeremuga
Absolwent średniej szkoły technicznej. Przez czterdzieści pięć lat pracował w budownictwie. Od zawsze interesuje się literaturą i muzyką. Pisanie zaczął od rymowanek w szkole średniej. Na dobre zainteresował się poezją kilka lat temu i od tej pory pasja ta stała się sposobem na likwidację stresów. Prowadził kilka lat cykliczne audycje poetyckie w internetowym radiu OPOLANKA, umilając wtorkowe wieczory spotkaniami z poetami.
Kilka jego wierszy ukazało się w antologii - Wszystkie drogi do jednego serca (Lubaczów 2013). Dotychczas wydał pięć tomików poezji: "Wołam ciszą", "Razem przez życie", "Wiatr miłości", "Kochać i żyć", "Dogonić czas". Jest autorem wielu wideoklipów na YouTube, gdzie można posłuchać i obejrzeć owoce jego kręgu zainteresowań- szaty graficzne z wierszami oprawione muzyką.

biblioteka.kalwaria.pl