Podziękowania dla Pułkownika Andrzeja Bandoły

Kolejnym akcentem związanym z wojskiem, jakie miało miejsce 25 marca  to uroczyste podziękowania dla Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Oświęcimiu Pana Pułkownika Andrzeja Bandoły w związku z Przekazaniem obowiązków Wojskowego Komendanta Uzupełnień  w Oświęcimiu i przejściem Komendanta do rezerwy.

Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty podziękował  Panu  Pułkownikowi Andrzejowi Bandoła za   współpracę, dziękując za wkład pracy jaki Komendant włożył podczas realizacji wspólnych zadań obronnych i kryzysowych.

Burmistrz podsumował, że współpraca z Wojskową Komendą Uzupełnień w Oświęcimiu to zaszczyt i honor, to współpraca z ludźmi, którzy służą  pomocą dla pracowników gmin, wspólnie realizujących szereg zadań.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Oświęcimiu ma od wielu lat niesamowite szczęście, wyznaczani są tutaj Komendanci, Koledzy, którzy dobrze przysłużyli się tej Komendzie, Mieszkańcom  czterech powiatów wchodzących w skład tej Komendy oraz  Ludziom, którzy mieli przyjemność spotkać się z Nimi – mówił Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty