Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowkiej


Kolędowanie z TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich sympatyków na wspólne kolędowanie w dniu 30 stycznia 2020 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

40 lat minęło...

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich członków i sympatyków na obchody jubileuszu 40-lecia, które odbędą się 28 września 2019 r.

czytaj dalej »

Krystyny ponownie świętowały imieniny

Już po raz trzynasty, 24 lipca, Krystyny z miasta i gminy obchodziły wspólnie imieniny. W tym roku na uroczystość do Restogrill „Stary Dom” (zwany od dawna Łojkówką) przybyły imienniczki z Katowic i okolic, z Wieliczki, z Krakowa, z Wadowic, z Bielska Białej i z Żywca. Przyjechała również Krystyna z Węgier.

czytaj dalej »

Patriotyczne Śpiewanie

2 maja 2019 r. dla uczczenia 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, kultywując tradycje patriotyczne Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowało Patriotyczne Śpiewanie w lokalu Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Kalwaria w starej fotografii

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na promocję albumu "Kalwaria Zebrzydowska w starej fotografii" - 24.04.2019 r. godz. 17.00 w Starym Kinie.

czytaj dalej »

Kalwaria w starej fotografii - wyniki konkursu

22.03.2019 r. odbyła się I część konkursu dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej „Kalwaria wczoraj i dziś”, zorganizowanego w ramach projektu grantowego nr 4/7/2019/UG współfinansowanego ze środków EFRROW otrzymanych za pośrednictwem LGD Gościniec 4 Żywiołów w Zakrzowie.

czytaj dalej »

Kalwaria w starej fotografii

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej organizuje konkurs „Kalwaria Zebrzydowska wczoraj i dziś”. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież z gminy Kalwarii Zebrzydowskiej, oraz dzieci ze szkoły specjalnej w Kalwarii.

czytaj dalej »

Kolędowanie z TPKZ

Pielęgnując tradycje bożonarodzeniowe naszego regionu Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowało 24 stycznia 2019 r w swojej siedzibie spotkanie przy świątecznym stole na  Wspólnym Kolędowaniu. W imprezie uczestniczyło około 50 osób. Nie zabrakło specjalnych gości w osobach: ks. prałata Stefana Misinca, o. Melchiora Cichego z Sanktuarium Kalwaryjskiego oraz dyrektora CKSiT  Andrzeja Burdka.

czytaj dalej »

Kolędowanie z TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich sympatyków na wspólne kolędowanie w dniu 24 stycznia 2019 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Kalwaria w starej fotografii

 

czytaj dalej »

Patriotyczne śpiewanie

Święto 11 listopada obchodzimy corocznie dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. W tym roku przypadła 100. rocznica tego radosnego wydarzenia. 8 listopada 2018 r. Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej, aby uczcić pamięć uczestników wydarzeń sprzed 100 lat, zorganizowało Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych w lokalu Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Patriotyczne śpiewanie

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w dniu 8 listopada 2018 r. o godzinie 16.00 w lokalu TPKZ przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Krystyny obchodziły swoje imieniny

Tradycyjne, jak co roku, 24 lipca Krystyny z miasta i gminy obchodziły wspólnie imieniny. W tym roku na uroczystość do Hotelu Tatarscy przybyły imienniczki z Katowic, Krakowa, Wadowic, Bielska Białej. Przyjechała też Krystyna z Koszalina oraz z Norwegii.

czytaj dalej »

Imieniny Krystyny

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza Krystyny z naszej gminy na wspólne imieniny. Odbędą się one 24 lipca 2018 r. o godzinie 16:00 w Hotelu Tatarscy przy ul. Sądowej 11.

czytaj dalej »

XXVI Sesja Naukowa Młodzieży "Ocalić od zapomnienia"

W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości 7 czerwca 2018 r. w 39 rocznicę I pielgrzymki św. Jana Pawła II do Kalwarii Zebrzydowskiej, Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej w swojej siedzibie zorganizowało dla młodzieży szkół gminnych XXVI Sesję Naukową Młodzieży „Ocalić od zapomnienia”.

czytaj dalej »

Ocalić od zapomnienia

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na XXVI Sesję Naukową Młodzieży "Ocalić od zapomnienia" w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Sesja odbędzie się 7 czerwca o godz. 10.00 w lokalu TPKZ.

czytaj dalej »

IX Pielgrzymka Regionalnych Towarzystw Kultury

W dniu 28 kwietnia 2018 r. odbyła się IX Pielgrzymka Regionalnych Towarzystw Kultury do Sanktuarium Kalwaryjskiego.

czytaj dalej »

Patriotyczne śpiewanie

Dla uczczenia Święta 3 Maja Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w dniu 2 maja 2018 r. o godz. 16.00 w lokalu TPKZ przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Pielgrzymka z TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w IX Pielgrzymce Członków i Sympatyków Regionalnych Towarzystw Kultury do Sanktuarium Kalwaryjskiego, która odbędzie się 28 kwietnia 2018 r.

czytaj dalej »

Zebranie członków TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich członków Towarzystwa na walne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 19 kwietnia 2018 r.

czytaj dalej »

Dzień Kobiet w TPKZ

W czwartek 8 marca 2018 r., jak co roku męska część Towarzystwa Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowała Dzień Kobiet dla swoich koleżanek. Przy świątecznie zastawionych stołach, w miłej atmosferze świętowano ten szczególny dzień. Nie zabrakło życzeń, kwiatów i smakołyków.

czytaj dalej »

Kolędowanie z TPKZ

Pielęgnując tradycje bożonarodzeniowe naszego regionu, Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowało 18 stycznia 2018 r. w swoim lokalu spotkanie przy świątecznym stole na Wspólnym Kolędowaniu. W imprezie uczestniczyło około 50 osób.

czytaj dalej »

Kolędowanie z TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich sympatyków na wspólne kolędowanie w dniu 18 stycznia 2018 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Wieczór wspomnień

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do swojego lokalu na wieczór wspomnień w dniu 23 listopada 2017 r. o godzinie 16.00. Wspominani będą s. Izabela Łuszczkiewicz oraz Karol Ferster.

czytaj dalej »

Wieczór pieśni patriotycznych

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w dniu 9 listopada 2017 r. o godzinie 16.00 w lokalu TPKZ przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Jubileusz 400-lecia Kalwarii w TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na XXV Sesję Naukową Młodzieży "Ocalić od zapomnienia" z okazji 400-lecia Kalwarii Zebrzydowskiej oraz na wystawę fotograficzną "Kalwaria Zebrzydowska wczoraj i dziś". Oba wydarzenia zaplanowano na 20 czerwca w lokalu TPKZ przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Patriotyczne śpiewanie z Towarzystwem

4 maja 2017 r. dla uczczenia 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, kultywując tradycje patriotyczne, Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowało "Patriotyczne Śpiewanie" w lokalu Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Patriotyczne śpiewanie

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w dniu 4 maja 2017 r. o godz. 16.00 w lokalu TPKZ przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Walne zebranie TPZK

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich członków Towarzystwa na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze dnia 20 kwietnia 2017 r.

czytaj dalej »

Kolędowanie z TPKZ

Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza wszystkich sympatyków na wspólne kolędowanie 26 stycznia 2017 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Towarzystwa przy ul. Mickiewicza 2.

czytaj dalej »

Strona 1 z 3