Wydarzenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Wizyta przedstawiciela TAURON

W dniu 05 marca 2015 r. odbyło się w tutejszym Urzędzie Miasta spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z przedstawicielami TAURON.

czytaj dalej »

Dzień Kobiet w Kalwarii Zebrzydowskiej

8 marca, z okazji Dnia Kobiet Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Biblioteką Publiczną, zorganizowało spotkane dla mieszkanek z naszej gminy z pokazem iluzjonistycznym Piotra Szczęsnego.

czytaj dalej »

Spotkanie z GDDKiA

W dniu 06 marca 2015 r. w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, z inicjatywy burmistrza, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, z udziałem m.in. p. Ryszarda Żakowskiego – naczelnika wydziału Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Zarządzania Ruchem, w sprawie poprawy rozwiązań komunikacyjnych na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 52 Bielsko-Biała – Głogoczów z ul. Św. Floriana i ul. Podlesie.

czytaj dalej »

Zimowisko w Przytkowicach

Mimo iż minął już pierwszy tydzień nauki po feriach zimowych, 40 uczniów z klas 1-3 z Zespołu Szkół w Przytkowicach wciąż z uśmiechem na twarzach wspomina pierwszy ich tydzień. Co prawda pogoda nie obdarzyła wymarzonym śniegiem, jednak i tak na półkolonii bawiły się one wspaniale.

czytaj dalej »

Półkolonia zimowa 2015 w Szkole w Barwałdzie Średnim

Grupa 20 dzieci z Barwałdu Średniego spędziła miło i przyjemnie drugi tydzień ferii zimowych na półkolonii zorganizowanej przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Półkolonia zimowa w ZS nr 4 w Zebrzydowicach

W dniach od 16 do 20 lutego dwadzieścioro dzieci z Zebrzydowic uczestniczyło w półkolonii zimowej finansowanej przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Dzieci nie ryby - swój głos mają!

W lutym w Zespole Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym dzieci z klas I-III i IV-VI oddały swój głos na najciekawsze książki, które przeczytały w ciągu ostatnich dwóch lat. W ten sposób szkoła podstawowa włączyła się w Ogólnopolskie Wybory Książek, których organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz redakcją „Biblioteki Szkolne Online”. Patronat honorowy nad akcją objęła minister edukacji narodowej - Joanna Kluzik – Rostkowska.

czytaj dalej »

Informacja dotycząca spotkania z Marszałkiem Stanisławem Sorysem

W dniu 3 marca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie miało miejsce spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej dr hab. inż. Augustyna Ormantego i Wicemarszałka Województwa Małopolskiego dr Stanisława Sorysa.

czytaj dalej »

Spotkanie w sprawie Dni Papieskich

W dniu 3 marca 2015 r. Parafialny Klub Sportowy „Św. Józef” w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizował spotkanie w sprawie omówienia programu XVIII Dni Papieskich.

czytaj dalej »

Walne zebranie sprawozdawcze w OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej

28 lutego 2015 r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2014.

czytaj dalej »

Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Brody

28 lutego 2015 r. w Domu Strażaka w Brodach odbyło się doroczne walne zebranie sprawozdawcze za rok 2014.

czytaj dalej »

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej

W dniu 27 lutego 2015 roku w odbyła się nominacja podinsp. Krzysztofa Szustera na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, nadkom. Fryderyka Mamcarczyka na stanowisko Zastępcy Komendanta oraz asp. sztab. Artura Studnickiego na pełniącego obowiązki kierownika Referatu Kryminalnego.

czytaj dalej »

Mecz i aukcja charytatywna dla Julki

W dniu 1 marca 2014 roku odbył się mecz i aukcja charytatywna, których inicjatorami byli: grupa kibiców, Stowarzyszenie GPS i portal Nasza Kalwaria, a Honorowy Patronat objął Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Spotkanie z przewoźnikami

W dniu 26 lutego 2015 r. w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego z przewoźnikami: Mirosławą Szczurek, Mirosławem Romanem oraz Przemysławem Janiso w sprawie dalszych działań mających na celu poprawę komunikacji na terenie Gminy.

czytaj dalej »

Spotkanie s Senatorem RP Stanisławem Kogutem

W dniu 24 lutego br. Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej odwiedzili Senator RP Stanisław Kogut i Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych PKP w Nowym Sączu Włodzimierz Zembol.

czytaj dalej »

Strona 121 z 147