Wydarzenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Kondolencje

Marcinowi Krawczyńskiemu Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej - składamy najszczersze kondolencje z powodu śmierci Matki. Pogrążeni w smutku, składamy wyrazy głębokiego współczucia i pozostajemy w modlitwie.   Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Pracownicy Urzędu Miasta Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

czytaj dalej »

EKOLogiczna Gmina. Ogrzewamy z głową

W dniu 22.02.2017 Gmina Kalwaria Zebrzydowska otrzymała certyfikat „EKOLogiczna Gmina. Ogrzewamy z głową ” przyznawany przez grupę ekspertów Polskiej Izby Ekologicznej oraz Platformę Producentów Urządzeń Grzewczych na Paliwa Stałe.  

czytaj dalej »

Straciłeś pracę ? Ten projekt jest dla Ciebie !

Firma WYG Consulting Sp. z o.o., w partnerstwie z Małopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN realizuje obecnie projekt outplacementowy finansowany ze środków Unii Europejskiej, skierowany do pracowników przewidzianych do zwolnienia, zagrożonych zwolnieniem z pracy, osób zwolnionych oraz odchodzących z rolnictwa zamieszkujących Subregion Małopolski Zachodniej.

czytaj dalej »

Chrześcijańskie walentynki w Kalwarii

Sobota 18 lutego 2017 na pewno długo zapisze się w pamięci uczestników spotkania Kierunek: Miłość które zorganizował GPS Kalwaria z okazji Święta Zakochanych. Alternatywę dla obchodów tego dnia stanowiła refleksja nad tematyką relacji damsko-męskich, prowadzona przez pisarkę Beatę Kołodziej, Beatę i Marcina Mądrych, Michała Bukowskiego i Zuzannę Szczypułę, zakończona koncertem zespołu niemaGOtu – autorów, między innymi, hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

czytaj dalej »

Cech Rzemiosł Różnych z Kalwarii Zebrzydowskiej na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

W dniach 16 – 19  lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowy w Katowicach odbyły się Targi  4 DESIGN DAYS w których uczestniczył Cech Rzemiosł Różnych wraz z  kilkoma  zrzeszonymi w Cechu zakładami rzemieślniczymi.  

czytaj dalej »

Walne zebranie sprawozdawcze OSP Bugaj

W dniu 18 lutego 2017 roku w Domu Strażaka w Bugaju odbyło się doroczne walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016.  

czytaj dalej »

Półkolonia zimowa 2017 w szkole w Barwałdzie Średnim

Grupa dzieci spędziła miło i przyjemnie drugi tydzień ferii zimowych na półkolonii w szkole w Barwałdzie Średnim. Zajęcia były urozmaicone.

czytaj dalej »

Kolejna półkolonia zimowa za nami

Jak co roku, uczniowie ZS nr 4 w Zebrzydowicach z niecierpliwością oczekiwali na ferie zimowe, podczas których wzięli udział w półkolonii – formie zimowego wypoczynku organizowanego na terenie gminy. Grupa 20 uczniów z klas I-VI pod opieką dwóch opiekunek spędziła aktywnie czas podczas tegorocznych ferii.

czytaj dalej »

Wielkanocny zajączek. Nasz nowy konkurs

Tym razem wielkanocny zajączek będzie tematem konkursu plastycznego organizowanego przez Centrum Kultury Sportu i Turystyki.

czytaj dalej »

Nowy semestr Akademii Wcześniej Urodzonych - mamy plan

Znamy już dokładny plan drugiego semestru Akademii Wcześniej Urodzonych czyli Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

czytaj dalej »

Premiera najnowszej książki Joanny Szarańskiej

W środę, 1 marca 2017 r. będziemy gościć w Bibliotece Publicznej Panią Joannę Szarańską, pisarkę pochodzącą z Przytkowic.

czytaj dalej »

Walne zebranie sprawozdawcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Barwałdzie Górnym

W dniu 11 lutego  2017 roku w Domu Strażaka w Barwałdzie Górnym odbyło się doroczne walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016.

czytaj dalej »

Zespół Szkół Leńcze: Tak spędzaliśmy ferie!

My się nudy nie boimy! – pod takim hasłem grupa 20 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Leńczach (kl. IV – VI) spędziła tegoroczne ferie zimowe. Drugi tydzień przerwy od zajęć lekcyjnych uatrakcyjniły cykliczne codziennie spotkania – w ramach murów szkoły i nie tylko.

czytaj dalej »

Bezpłatne badania mammograficzne

Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania w mammobusie na parkingu przy  Przychodni Zdrowia, al. Jana Pawła II 7 Kalwaria Zebrzydowska, w dniu 22 lutego 2017 r. (środa). Rejestracja i informacja tel.: 58-666-24-44.

czytaj dalej »

Ferie na Rockowo

W piątek i sobotę w Sali CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowane zostaną Ferie na rockowo, będzie bardzo dużo mocnego grania. Zapraszamy wszystkich.

czytaj dalej »

Strona 1 z 76