Gabriela Katzer trzecią finalistką Szansy Na Sukces

W programie „Szansa na sukces dla dzieci" wystąpiła Gabriela Katzer z Gminy Kalwaria Zebrzydowska, która wygrała wczorajszy odcinek Szansy na Sukces - Junior. Została trzecią finalistką Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019 ! GRATULUJEMY!

Do Telewizji Polskiej powróciła „Szansa na Sukces dla dzieci”, program który wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019. Gościem specjalnym był zespół Zespół Papa D.

Niedawno została opublikowana lista potencjalnych reprezentantów Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. W związku z wielkim sukcesem Roksany Węgiel w Mińsku, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Polsce. Muzyczne show poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel.

Jesteśmy dumni, że reprezentantka Gminy Kalwaria Zebrzydowska tak wspaniale się zaprezentowała , Burmistrz Miasta już zaprosił Gabrielę do Urzędu Miasta, by w imieniu lokalnej społeczności pogratulować jej występu i zapewnić, że cała Gmina trzyma za nią kciuki, a także przekazać upominki i wsparcie.

 

Gabriela Katzer trzecią finalistką Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019 ! - zobacz występ