Komunikat o wprowadzonych ograniczeniach w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej od dnia 16 marca 2020 roku

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego wystąpiła konieczność wprowadzenia rozwiązań zmierzających do ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa, a także pracowników samorządowych, podjęto decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów w Ośrodku Administracyjnym Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej od 16 marca 2020 r. aż do odwołania.

W związku z powyższym kontakt osobisty z pracownikami będzie możliwy:

- w szczególnie uzasadnionych przypadkach ( np. dostarczenie faktur) wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym:

Tel. 33/8766-331, 33/8764 422

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych poprzez korzystanie z poczty e-mail oraz w/w telefonów.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych.

O wszelkich dalszych decyzjach będziecie Państwo informowani telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail i na stronie internetowej Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

 

Dyrektor Ośrodka Administracyjnego
Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej
Mirosława Oczkowska