LGD "Gościniec 4 żywiołów" poszukuje osób do pracy

Stowarzyszenie LGD Gościniec 4 żywiołów poszukuje chętnych osób bezrobotnych do pracy w Spółdzielni Socjalnej, która działać będzie przy Inkubatorze Kuchennym w Zakrzowie.

 

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do
Biura LGD Gościniec 4 żywiołów,

34-143 Lanckorona 587
(Budynek Gminnego Zakładu Budżetowego)

lub kontakt telefoniczny 33/843 62 18,

mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oferujemy  pracę w zakresie:

- pomoc kuchenna

- księgowość i finanse.

 

Głównym obszarem działalności Spółdzielni są branże: gastronomiczna i turystyczna.  Zajmuje się wytwarzaniem gotowych posiłków i dań oraz produkcją m.in. soków, pieczywa i wyrobów cukierniczych. Ponadto przygotowuje stałe punkty sprzedaży wszelkich artykułów znajdujących się w ofercie Spółdzielni.

Spółdzielnia dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi kuchniami- w Stroniu i Świnnej Porębie. Jednak docelowo miejscem działalności będzie powstający właśnie nowoczesny inkubator kuchenny w Zakrzowie wyposażony w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnie.

Obecnie Spółdzielnia działa w zastępczych kuchniach Inkubatorowych. W przyszłości miejscem działalności będzie  Inkubator Kuchenny w Zakrzowie, który będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Najważniejszą  częścią inkubatora będzie sala wyposażona w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnie, z której korzystać mogą małe firmy przetwórstwa spożywczego oraz rolnicy, dzięki czemu znacznemu obniżeniu ulegną koszty wejścia z produktem na rynek.

Poszukujemy osoby bezrobotne do pracy w Spółdzielni Socjalnej "Smaki Gościńca".

Zapewniamy pracę w zgranym zespole. Istnieje możliwość doskonalenia umiejętności kulinarnych pod okiem doświadczonych technologów żywności.