Szkolenie dla wnioskodawców w Podziałaniu 3.3.2 Aktywność międzynarodowa małopolskich MŚP, RPO Województwa Małopolskiego - Chrzanów

Uczestnicy spotkania

Szkolenie jest adresowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Województwa Małopolskiego, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach Podziałania 3.3.2 Aktywność międzynarodowa małopolskich MSP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 18 marca br. do godz. 15.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (32) 627 23 10/11 lub elektronicznie na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Program
Program do pobrania

 

Źródło: www.rpo.malopolska.pl