Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu zaprasza do udziału w projekcie "Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej", w ramach którego przyznawane są bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 22 700 zł.

 

Projekt realizowany w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, Podziałanie 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.

 

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu

zaprasza do udziału w projekcie

"Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej",

w ramach którego przyznawane są

bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 22 700 zł.

 

Uczestnikami projektu mogą być osoby zamieszkujące lub uczące się na terenie jednego z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, wadowickiego, które pozostają bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne), w wieku 30 lat i więcej, zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, które należą do co najmniej jednej z poniższych grup:

osoby powyżej 50 roku życia,

osoby długotrwale bezrobotne,

osoby niepełnosprawne,

osoby o niskich kwalifikacjach

kobiety

 

Więcej informacji na stronie: www.czasnabiznes.eu

 

Kontakt w sprawie projektu:

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu

ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7

32-600 Oświęcim

tel: 33 8475481, 82

kom: 784974103

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.