Ogłoszenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej


Odpust Wniebowzięcia NMP 2015

Program Odpustu Wniebowzięcia NMP w Kalwarii Zebrzydowskiej 9-16 sierpnia 2015 r.

czytaj dalej »

72. TOUR DE POLOGNE

W dniu 5 sierpnia br. odbył się 4 etap 72. Tour de Pologne, którego trasa przejazdu prowadziła przez Kalwarię Zebrzydowską.

czytaj dalej »

UWAGA NA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO

Informacja Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie o szkodliwości barszczu Sosnowskiego

czytaj dalej »

KONKURS NA KIEROWNIKA SPZOZ

czytaj dalej »

Małpolski Urząd Wojewódzki informuje

 

czytaj dalej »

Przebudowa skrzyżowania drogi DK52 z ul. Floriana - AKTUALIZACJA

 

czytaj dalej »

Przebudowa drogi Leńcze - Przytkowice

W związku z trwającymi pracami związanymi z przebudową drogi gminnej Leńcze – Przytkowice w km 0 + 834 – 1 + 815 w miejscowości Leńcze, Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w miesiącu lipiec bieżącego roku dwukrotnie wizytował plac budowy.

czytaj dalej »

APEL DO LUDZI DOBRYCH SERC

Apel do ludzi dobrych serc o pomoc dla rodziny, z Gminy Kalwaria Zebrzydowska, poszkodowanej w wyniku silnego wiatru i opadów deszczu.

czytaj dalej »

Ogłoszenie LGD - zaproszenie do składania ofert cenowych (2) - Inkubator Kuchenny - Etap I

czytaj dalej »

Spotkanie komisji ds. ustalania i oszacowania szkód powstałych na terenie gminy

W dniu 22 lipca 2015 r. w Urzędzie Miasta odbyło się kolejne spotkanie komisji ds. ustalania i oszacowania szkód powstałych po wichurach w dniu 8 lipca.

czytaj dalej »

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

czytaj dalej »

Zawiadomienie o ponownym przystąpieniu do przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko

czytaj dalej »

Szacowanie szkód po nawałnicy

W dniu 15 lipca 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej z członkami komisji powołanej do inwentaryzowania i szacowania szkód na terenie gminy.

czytaj dalej »

Szkolenie z LGD "PROW 2014-2020 oraz budowania nowej LSR"

czytaj dalej »

Podziękowanie

  DRUHOWIE STRAŻACY W imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska pragnę serdecznie podziękować oraz złożyć wyrazy szacunku i uznania za ofiarną pomoc w usuwaniu skutków wichury w dniu 8 lipca 2015 r. Dziękuję za pełną zaangażowania współpracę i pewność, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc. Burmistrz MiastaAugustyn Ormanty

czytaj dalej »

Ogłoszenie LGD - zaproszenie do składania ofert cenowych - Inkubator Kuchenny - Etap I

czytaj dalej »

Apel Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami powietrza i bardzo dużymi poborami wody z miejskiej sieci wodociągowej Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zwraca się do swoich odbiorców z apelem o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pitną. W dniach od 1 do 5 lipca br średnie dobowe zużycie wody w naszej gminie wzrosło dwukrotnie.

czytaj dalej »

"SOŁECTW@ w sieci"

W tym miesiącu wystartowała III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

czytaj dalej »

Informacja o utrudnieniach drogowych na ul. 3 Maja

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że od dnia 23 czerwca 2015 r. rozpoczynają się prace związane z zagospodarowaniem ul. 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Za utrudnienia związane z realizacją zadania przepraszamy.

czytaj dalej »

Prezentacje nowoczesnych kotłów na paliwa stałe i gazowe, ogniw fotowoltaicznych i wiatraków

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, iż podczas organizowanych Dni Kalwarii Zebrzydowskiej, w dniu 27 czerwca (sobota) od godz. 12:00 w Rynku, koło postoju taksówek oraz na parkingu gminnym koło GS ”Samopomoc Chłopska” w Kalwarii Zebrzydowskiej planowana jest prezentacja kotłów.

czytaj dalej »

"Europa to My"

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

czytaj dalej »

Strona 19 z 19